Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékhoz jó-e ez a konfig?

Játékhoz jó-e ez a konfig?

Figyelt kérdés

ASUS P8B75-M LE

Intel Core i3 3220

Corsair Vengeance LP 2x2B 1600MHz CL9 DDR3

Sapphire HD5570


NE a VGA alapján mondjátok meg pls!!!;)

-Új VGA-t nem kérek.

A kérdés az, hogy az alaplap-processzor-RAM trióval lenne -e gondom játékban?

Nekem a HD5570 elég. Nem kell fikázni. Csak annyit, hogy az előbb említett cucc jó-e pl: Hitman Absolutionhoz.

Légyszi fejtsétek ki rendesen, minden apró részlettel :D

VGA-ról ha tudok, majd gondoskodom: HD7770

Előre is köszi :D



2013. febr. 5. 21:57
 1/3 SnakeDoc ***** válasza:

szerintem jó. Kis felbontáson kompromisszummal a proci kicsit megnöveli az FPS számot, de semmi több. Én amúgy még így is AMD-t vennék, olcsóbb párhuzamosított alkalmazásokban jobb, megfelelő VGA-val pedig még kellemesebb teljesítményt is nyújt mint az i3 család tagjai.

De én a HD5570-et akkor is lecserélném egy normálisabbra, mondjuk egy HD7750-re, ami sokkal jobban van optimalizálva DX11 megjelenítésre is, jobb fogyasztás meg a többi...

2013. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Phenom II X4 965-öm van.

Túl nagy a fogasztás:(

Emiatt kell cserélnem.

2013. febr. 5. 22:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha veszek hozzá egy HD7770-et, akkor ugyan ott vagyok fogyasztásban, és még sok pénz is elmenne...
2013. febr. 6. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!