Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok mondani ram-okat?

Tudnátok mondani ram-okat?

Figyelt kérdés
Jobb fajta 4-6-8Gb tudnátok mondani, lehetőleg alacsony áron? De mondhattok nagyobbakat is. Nem fontos hogy annyira nagyon olcsó legyen inkább jobb de ne 30000ér. Hallottam hogy a 8 Giga most nagyon olcsó ez igaz?

2013. febr. 4. 19:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Játékokhoz kéne, ja és DDR3-mas.
2013. febr. 4. 19:26
 2/9 anonim ***** válasza:
milyen procihoz és alaplaphoz? amúgy Kingston hyperx
2013. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Corsair, kingston, kingmax, patriot, esetleg geil, ezek mind jó ramok, azt vedd amelyik a legolcsóbb éppen.:D
2013. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Emelkedőben van megint a memóriák ára, de 8GB még megfizethető. Jelenleg 4GB is elegendő, de a 8GB az időtállóbb...azzal nem lesz kapacitásbeli gond egy darabig!

A memóriára véleményem és tapasztalataim szerint nem érdemes túlságosan ráfeküdni és cifra meg hangzatos dolgokért több pénzt kiadni. Egy mezei 5 év garis Kingmax memóriával sincs gond és valószínűleg különbséget sem látnál egy DDR3-1333 és 1600-as modul között teljesítményben (kivéve az APU egységek integrált video teljesítményénél)! Szóval lehet venni szép nagy bordákkal megrakott modulokat extra órajelekkel, igazából sok pluszt nem tesznek az asztalra. Szerintem bármelyik DDR3-1333 vagy 1600-as modul jó választás CL9 időzítéssel. A Kingmax és Kingston márkával általában kompatibilitási gondok is ritkák.

2013. febr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kingston HyperX Predator vagy Beast.
2013. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

DDR3-1600 CL9, 1,65V, 5 év gari 16.523Ft

[link]

DDR3-1600 CL9, 1,5V, 5 év gari 14.084Ft


A kettő között érzésre annyi a különbség, hogy az egyikért 2500Ft-tal többet kellett fizetni. Használat közben kb semmi. Pont hasonlókról beszéltem...minek is kifizetni azt a plusz pénzt? A mutatós bordák miatt (ami valószínűleg a nagyobb feszültség és hőtermelés miatt kell)?

:)

2013. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

valószínű :)

én most vettem az enyém mellé még 4 Gb RAM-ot a típusa megegyezik csak volt egy bizonyos B betűjel rajta amit nem tudtam mirevélni.

hátt annyit jelentett hogy 1 évvel újabb kiadás és más borda van rajta :)

2013. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Proci: amd athlon ii (tudom, nem a legjobb de majd ezt is cserélem)

Alaplap.: asrock n68-vs3

2013. febr. 4. 20:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor egy 1333MHZ-s kéne hozzá.

Kingston-t ajánlom mivel ez kompatibilis a legtöbb alaplappal a Geil ről sok negatív véleményem van főleg AMD gépbe.

Hamarosan úgyis jön a DDR4 tehát szerintem addig az 1333-is megteszi. nekem 1600-as van a gépben ami 1333-on fut de nem foglalkozom vele mert 1600-on sem volt gyorsabb vele a gép.

2013. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!