Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kormányok közül melyik a...

Kormányok közül melyik a legjobb a logitech g27 és a g25 alatt?

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
g25-öt asszem már nem gyártják ezért újonnan nem hiszem hogy találsz, a g27 meg 90 ropi.Én a g25-öt ajánlom mert a 27 semmivel sem tud többet és nem jobb.Vegyél egy jó állapotú használt g25-öt.
2013. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek alatt szolidan a DFGT van ugyan úgy 900 fokos kormány viszont mindene műanyag.

--

G27-et lehet kapni 70k-ért újonnan,2év garival.

[link]

Ezt pedig mindenki maga dönti el hogy szerinte melyik a jobb.Nekem fontos az hogyha játszok akkor ne a kormány hangja rontsa esetleg a "szórakozásom".Viszont az tény hogy kivették belőle a szekes váltót de meg lehet oldani.Pluszba kapott pár gombot,meg a pedál rész lett 1cm-es kisebb.Viszont mind a kettőbe ugyan az a belső van,kinézetre más.

2013. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy a g25t nem gyártják már (használtan nem veszek semmit) g27 szerintem meg nem ér 70ezret akármilyen jó... de azért kössz
2013. febr. 4. 19:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor mi is itt a kérdés?G25-öt újan nem kapsz ezt tudtad, a neten te is meg tudtad nézni hogy mennyibe kerül a G27. Tessék: [link] Árban alatta a Logitech DF GT és a Trustmaster Ferrari van, ezek alatt már az olcsóbbak vannak, de ahogy a szavadból kivettem, van pénzed újra így ebből a 2 közül választhatsz, nézel róluk videót és punktum.
2013. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!