Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a probléma a gépemmel és...

Adam934 kérdése:

Mi a probléma a gépemmel és hogyan tudnám megcsinálni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Eredeti Win7 van a gépemen és most telepítettem néhány frissítést, amire ezt írta ki a gép, hogy fontos. Gondoltam jobban fog működni, mert eddig is eléggé lassú volt, de így még lassabban indul el a gép, sőt mielőtt beírhatnám a jelszavamat kiír egy olyat, hogy konfigurálja a windowst majd ez nem sikerül neki, visszavonja a módosításokat és utána beírhatom a jelszavamat. Ezt az egész folyamatot hogyan tudom megállítani? Talán el is távolítanám a frissítéseket. Már azzal is próbálkoztam, hogy kicsit gyorsabb legyen a gépem, hogy néhány alkalmazás ami autómatikusan elindul leállítottam, de lehet még párat le kéne állítanom hasonló módon, de nem tudom melyiket szabad. Honnan tudom, hogy melyik nem létfontosságú alkalmazás?

#frissítés #Windows 7 #eeltávolítás
2013. febr. 3. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

adam

a frissítések nem szoktak rontani a gépen,

mióta van fönt nálad ez az eredeti w7 ?

2013. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
amióta megkaptam a gépet, gyárilag rajta volt és most májusban lesz 2 éves
2013. febr. 3. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:
ha 2 éves,akkor én újrahúznám a w7-et,és ettől valszeg meg is javul,
2013. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!