Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen RAMot vegyek?

Milyen RAMot vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék RAMot venni de nem tudom hogy milyent.Én olyan 4-8 GBra gondoltam viszonylag olcsón tudnátok mondani párat és linkelni?


Gépem:

Jelenlegi RAM: KingMax FLFE85F-C8KL9

VGA:nVidia GTX 650

Proc: AMD Athlon II

Alaplap: AsRock N68-VS3 UCC

Táp:ATX-300GTF



2013. febr. 2. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs szükséged nagy ram igényű programokra (pl sony vegas, ps) akkor átlag felhasználásra elég 4GB elég. Márkából a Kingstont tudom ajánlani, viszont nekem is csak Buffalom van 2x2GB kit-be természetesen
2013. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
-elég
2013. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Játékokhoz kéne. Eddig csak 1 játéknál kellett volna :Minecraft egy nagyobb elektronikai építményemhez; folyton lefagy, kidob out of memory-val. COD-nál, GTA-nál nem volt még gond(a GTA 4 kivétel mert a proci miatt diavetítés), BF3 el se indul nem tudom miért(se ablak, se hibaüzenet, se villanás, se fekete kép, semmi)
2013. febr. 3. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!