Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Biztos olyan 'jövőbiztos'...

Biztos olyan 'jövőbiztos' befektetés az FM2?

Figyelt kérdés

[link]


Most tervezek új konfigot venni, FM2A85X Extreme4/Extreme 6 + A10-5800K személyében.

Egy ideig az IGP-t szeretném használni,de pár hónapon belül vennék bele egy HD7870-t.


Viszont emiatt a cikk miatt,elgondolkodtam,hogy ha később nagyobb VGA-t szeretnék,netán CF-t,és a Kaveri már nem megy bele az FM2-be akkor megint cserélni az egészet?:S Nem túl bíztató:(


Eddig egyébként i5-3570K gondolkodtam,de 2x annyiba kerül,és az IGP-je messze nem éri el az A10-t.


Ti hogy látjátok?



2013. febr. 1. 23:48
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Számítástechnikában semmi sem jövőbiztos.

A HW 6 havonta felezi értékét, 2 év után elavul. Ha nagyon kicsik az igények akkor max. 4 év.

Csak annak befektetés aki melózik vele. Ez egy drága hobby. Ez van.

Intel oldalon meg jön a Socket s1150. És mire megszoknák a userek, lesz helyette új foglalat DDR4 memóriát támogató procikhoz.

2013. febr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Komplikato ***** válasza:
Amit írtam nem azt jelentette, hogy ne vedd meg ha neked megfelel. Azt jelenti, hogy nem létezik jövőbiztos gép.
2013. febr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!