Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd Fx-6100 mennyi ideig lesz...

Amd Fx-6100 mennyi ideig lesz még jó a játékokra?

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Ezt nem lehet előre tudni...
2013. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

3év 4hónap 17nap azt hiszem 16:59.

A jós szerint.

2013. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az idióta kommentekre nem vagyok kiváncsi,az elsőnek köszönöm
2013. jan. 30. 16:25
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
28 days, 6 hours, 42 minutes and 12 seconds!
2013. ápr. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Ez általában attól függ, hogy milyen processzorigénnyel rendelkező játékokat dobnak , ki a játékkészítők.. Ahogy olvastam, a BF4, és az újj GTA kemény lessz... de majd meglátjuk... Annyit azért ellehet mondani általánosságban, hogy még 1-2 évig valószínű azért elég korrekten ellehet játszani egy fx 6100 al.. de ugye az elöttem lévők is leírták,, ezt senki se tudja megjósolni.
2013. ápr. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Addig jó, míg nem lesz kevés = Ameddig nem fognak szaggatni rajta a játékok.


Hogy ez mikor fog bekövetkezni?


- Nem lehet tudni!!:)

2013. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó sok hülyeséget írtatok válaszolók. :) Az valóban jogos, hogy napra pontosan nem lehet neked megmondani, de talán tudok segíteni.

Szóval. Nem proci szerint kérdezzük meg azt, hogy meddig lesz jó játékra, mivel játékra első sorban a VGA kell, és az hamarabb kevesebb lesz, mint mondjuk ez a proci. Ez a 6100 kihajta még a Titant is Full HD-ban. 2 GPU-s kártyákat inkább hagyom, mert az más tészta, azokat már nem. De Full HD-ban kihajta az összes 1 GPU-s videó kártyát, tehát ez jó. Mivel az új GTX Szériák és a Radeon szériák sem lesznek erősebbek egy Titannal, bááár a Radeonról, azaz AMD-ről nem mondok semmit, főleg, hogy semmit sem lehet tudni, tehát nem akarok hülyeséget sem mondani, tehát nem túl valószínű, bár majd kiderül, még valószínű azokat is kifogja hajtani.

Azonban mivel a játékok nem igényelnek 6 magot, mert ugyebár a 6100 3 modulos, azaz 6 magos, így neked jobb lenne egy i5 2500(k),3470,3570(k) és ilyesmi, mivel ezek erősebbek az 1 szálra jutó teljesítményben, és a játékoknak egyenlőre ez a lényeg. Mondjuk nyilván drágább is, meg mit tudom én, és nem akarlak lebeszélni az FX-ről, sőőőőt. Nagyon is jó, csak akkor már inkább a 6300. Újabb, kevesebbet fogyaszt, és erősebb is.

Node, mégegyszer leírom, a játékoknak nem a proci a lényeg, a proci csak arra kell, hogy "kihajtsa" a videókártyát, és ne kapj CPU limitet, mert az kinek jó, ha a CPU-d megy 100%-on, de a VGA meg csak 60%-on?


Szóval ha teheted, akkor inkább egy FX-6300-at vegyél.

2013. ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Okos vagy nagggyon, de azért nem kellett volna leszólni a többi válaszolót.
2013. ápr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szóltam le senkit, csak azért még is 28 óra meg tökömtudja miket írnak. Inkább nem is kell akkor már írni. Elhiszem én, hogy rosszul tette fel a kérdést, de akkor is meglehet válaszolni, nem? :)
2013. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!