Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki tud linkelni nekem egy...

Valaki tud linkelni nekem egy Asrock P4i65pe alaplapra MAGYAR felhasználói kézikönyvet?

Figyelt kérdés
(nem tudom hogy mit hova kell dugni az alaplapon mert amikor bedugok "mindent a helyére" akkor a gépem elején kis sárga led világított és nem csinált semmit. Utánna próbálkoztam tovább de már nem világított a led hanem a tápegység amikor bekapcsoltam ilyen "szisszenő" hangot adott és ugyan úgy nem csinált semmit :S, olyan is volt hogy a hangfalon amikor bekapcsoltam a gépet eggy pillanatra a zöld kis lámpája egy másodpercig kb világított és utánna nem :S mi lehet a baj? Rosszul dugtam össze valamit? ha lehet linkeljetek magyar nyelvű felhasználói kézikönyvet :D
2013. jan. 29. 21:42
 1/1 Komplikato ***** válasza:

Mihelyst lefordítja valaki bármelyik alaplap vagy VGA vagy egyéb hardver elem leírását, azonnal belinkelem. De nem fogják.

Az Abit volt az egyetlen cég aki próbálkozott magyar fordítással, de feladták meg ugye csődbe is ment.

Viszont bármilyen nyelvű leírás esetén mit nem lehet összedugni, amikor az alaplapi leíráson, az alaplapon és a csatlakozón is rajta van mi micsoda?

2013. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!