Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetőségem nyílik egy számító...

Wartew kérdése:

Lehetőségem nyílik egy számítógép vásárlásra de nemtudom mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretnék venni egy gépet de nem kész konfigot hanem amit én állítok össze kérnék pár tippet szerintetek milyen hardvereket vegyek elsősorban asrock lapot szeretnék mindenképp amd-s konfig lesz. kérnék mindent aki ért hozzá ház, táp, vid.kari, alaplap, cpu,+hütő, ram meg ami kell hogy egy erősebb gép legyen amit csak ki lehet hozni belőle.kb 80 000 Ft-ot szeretnék költeni maximum.

U.I.:aki oltogatni akar az ne is írjon tudom hogy össze lehet állítani jó konfigot ennyi pénzből csak kíváncsi vagyok mások mit ajánlanak hátha valami elkerülte a figyelmem, és aki minimálbérélt robotol annak ez nagy pénz szóval trollok kerüljetek.jah és csak újj alkatrészeket veszek


2013. jan. 29. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben az árban inkább FM2 foglalatban,APU processzorban gondolkodnék.
2013. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80k, csak új, és nagyon jó gép kell...
2013. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem aztmondtam hogy csak nagyon jó gép kell. hanem azt hogy valami jó konfig amivel lehet kezdeni valamit ebben az árkategóriában.
2013. jan. 30. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!