Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy q6600-as proci milyennek...

Egy q6600-as proci milyennek számít manapság?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy mennek vele a legújabb játékok ?
2013. jan. 28. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Menni fognak rajta igen. Ha nem is full grafikán, de gond nélkül futtatni fogja a mostaniakat is.
2013. jan. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
"Menni fognak rajta igen. Ha nem is full grafikán, de gond nélkül futtatni fogja a mostaniakat is." Ja csak függ attól is hogy milyen VGA van mellette.
2013. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi a faszt kell belekötni az írásomba? Kérdezd meg a kérdezőt hogy milyen vga-ja van. Vagy milyen akar a proci mellé. Én csak a kérdésre válaszoltam. Kötekedő.
2013. jan. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy q6600-as jól meghúzva, egy erős VGA-val, főleg full HD felbontás mellett nagyon is szépen muzsikál.
2013. jan. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minek kell kiakadnod,egyátalán nem kötöttem beléd,csak szóltam a kérdezőnek hogy számít hogy milyen VGA van mellete.
2013. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy Hd 6870 vga lesz mellette.
2013. jan. 29. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!