Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Általában mennyi idő a garizta...

Általában mennyi idő a gariztatás? (alaplap, VGA, stb. )

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 20:23
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Boltja válogatja. Van olyan hely, ahol egy gyors teszt után azonnal veszik le az újat a polcról (ez a ritkább).

Ha kereskedő előbb megvárja mint mond a nagyker ahonnan rendelte, legjobb esetben egy másfél hét. A vidéki boltok pl. összevárják a garanciát és egybe küldi fel, mert egyéb esetben minden felküldésért külön fizetnie kéne a futár cégnek. Ilyenkor egy hétig is ott rohadhat a hibás termék anélkül, hogy bármi történne, és erre még rájön újabb 2 hét ameddig a nagyker vacilál.

A legrosszabb mikor a nagyker is elküldi bevizsgáltatni a gyártóhoz. Na az aztán az igazi szívás.

2013. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"A legrosszabb mikor a nagyker is elküldi bevizsgáltatni a gyártóhoz. Na az aztán az igazi szívás."


Hát az igen,az biztos. :)


De ahol azt akarják,hogy a jó hírnevük megmaradjon,ott gondolom,hogy az ilyesmit mellőzik.


Nekem az alaplapomon nem megy egyik memóriafoglalat.Holnap küldöm vissza.Én inkább attól félek,hogy azt mondják,hogy én rontottam el.Na aztán az a mégnagyobb szívás....

2013. jan. 27. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!