Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha eltávolítom az intel...

Tibzsike kérdése:

Ha eltávolítom az intel videókártya driver-ét akkor még az nvidia fog működni?

Figyelt kérdés
Mert amikor az nvidia driverét felakartam telepíteni írta h csak akkor lehet ha az intelnek felvan telepítve a drivere,azóta már frissítve lett az nvdia drivere,akkor ha eltávolítanám az intel driverét működne még az nvidia?

2013. jan. 26. 14:17
 1/10 cianidetil ***** válasza:
Az attól is függ,hogy ez alaplapi integrált videokártya,vagy a procié.Ha alaplapi,akkor csak egyszerűen tiltsd le a biosban,és nem keresi többé.ha nem,akkor nem tudsz mit kezdeni vele,és nincs is értelme piszkálni.
2013. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
procié:(na nem baj,köszi a választ!:D
2013. jan. 27. 11:26
 3/10 cianidetil ***** válasza:
Szerintem nézz utána az i-s szériának,azután együtt röhögünk.Na mindegy.akkor guglizz!
2013. jan. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
most nem vágom h miért nézzek utána az i-s szériának?i3 van benne,és néztem h minden i-s nek van benne valami intel hd graphics kártya és nekem is intel van benne,vagy nem vágom h miért nézek utána,nem értek hozzá bocs.
2013. jan. 27. 15:14
 5/10 A kérdező kommentje:
amúgy az intel benne elvileg az integrált de az a processzorban van benne sztem
2013. jan. 27. 15:15
 6/10 A kérdező kommentje:
[link] ilyenem van
2013. jan. 27. 15:15
 7/10 A kérdező kommentje:
ja és akkor ennél ellehet már távolítani az intel vidikártya driverét vagy nem?
2013. jan. 27. 15:22
 8/10 cianidetil ***** válasza:
ennél nem tudod eltávolítani.Elméletileg,ha a biosod támogatja,le tudod tiltani ezt is.olyankor be sem tölti az illesztőt.
2013. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 cianidetil ***** válasza:
Ez valami notebook?Mert akkor inkább ne tiltsd,mert többet veszítesz vele,mint nyernél.
2013. jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ja az,ok
2013. jan. 27. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!