Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri a 2012-es mac mini?

Megéri a 2012-es mac mini?

Figyelt kérdés
azért gondolkodom rajta, mert az i5 processzora és az intel hd 4000 nekem bőven elég.
2013. jan. 25. 20:22
 1/8 A kérdező kommentje:

persze nem hard core gamer vagyok.

és a mac os x is elnyerte tetszésem, főleg az app store-os minijátékok, mert a gyerekem nagyon szereti az ilyeneket.

2013. jan. 25. 20:23
 2/8 anonim ***** válasza:
Apple termekeknel kapasbol szoba se jon az, hogy megeri. De ha kell, vedd meg.
2013. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, ha nem akarsz újabb játékokkal játszani. Én is gondolkoztam, de mivel szoktam játszani, inkább gamer gépet vettem. Amúgy nagyon jó termék. De ne APR-től vedd meg, hanem más forrásból, spórolhatsz súlyos tízezreket...
2013. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hacsak nem fogod kihasználni az apple névből fakadó mivoltát, illetve az osx csak tetszik és a minijátékok bejönnek akkor nem éri meg. Max abban az esetben ha neked nem számít, hogy mennyibe kerül. Akkor viszont nyugodtan.
2013. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazából, én sok dologra használnám ezeken kívül, internet, videóvágás, egy kicsi minecraft, és persze az apple által nyújtott lehetőségek.
2013. jan. 25. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazság szerint akármire használsz egy mac gépet annál erősebbet össze lehet rakni sima pc-ként.

Egy dolgot kell eldöntenie egy vásárlónak, hogy neki megéri-e az, hogy ez apple és kell-e neki annyira az OSx. Ha kell akkor megéri ha nem akkor 200ezer forintért, ha játékok minimálisan számítanak 200-ból i7 3770k/valami 25 ezres alaplap(nincs kedvem nézni :D)/hd7770/fsp raider 550/coolermaster ház 10-12között ízlés szerint(van egy pár)/16giga ddr3 1600mhz ram./arctic freezer 13 pro cpu hűtő

Szóval egy a lényeg, hogy azonos áron PC-ből mindig erősebbet lehet kihozni, vagyis ha egy mac megérhetőségén gondolkozik az ember akkor azt kell fontolóra venni, hogy megéri-e a név illetve az osx.

2013. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"ma 21:33"

és ezeket hogyan zsúfolod be egy kb 10x10x3 centis totál néma alu dobozba? továbbá egy natív OSX sokkal megbazhatóbb és stabilabb mint egy Windows. A programok futtatása ezáltal szintén jobb lesz. A fenti vázolt igényekre pedig egy MM sokkal jobb.

2013. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valóban az még mac mini mellett szól, de mivel az nem volt kiemelve mint valami ami miatt a mac mini szóba jött nem vettem figyelembe.

De mint írtam ezt lehet pc-ben kapni ugyan ennyiért, ha viszont a kérdezőnek jobban bejön a kompakt gép az osx-el akkor megérheti neki.

2013. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!