Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit bír el a következő táp?

Mennyit bír el a következő táp?

Figyelt kérdés
Egy 235 wattos táp maxinum mekkora konfigurációval működik?

2013. jan. 25. 18:03
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ezzel aztámn mindent elmondtál...

amilyen a kérdés olyan a válsz

.

olyan konfigot visz e az emlitett táp aminek elegendö teljesítményt tud szolgáltatni

.

mily érdekes:)

2013. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez a válasz tökéletes, ebből mindent megtudtam.... vagy nem? Szerintem egyértelmű a kérdésem, csak van akinek nehéz az értelmezés... Szegény 5.-es Tanítónénik! Mennyit szoktak szenvedni, de minden hiába...
2013. jan. 25. 19:54
 3/6 A kérdező kommentje:

Például egy ilyen összeállítású gépet elbír?

AMD 1,2 Ghz CPU (ha minden igaz AMD Athlon 1200 - A1200AMS3B típusu)

3x256Mb DDR1es Ram

2x40Gb HDD

1 Dvd olvasó/író

Ati Radeon 9550 videkártya

Az alaplap tipusát meg nem tudom...

2013. jan. 25. 20:09
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#3

ez már így mind szép és jó

de tölem vártál példákat?:)

nem is komondotan a "hareverekel van a gond"

hanem hogy a tápot jó lene pontosan tudni pl. ha lefényképeznéd cimkéjét és feltöltenéd valahova és belinkelnéd

erösen kétségesnek tartom hogy elbirná a konfigot egy kitudja milyen iszonyú kicsi összteljesítényü táp

2013. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha már megvan kikelene probálnod ha elinditja az már jó jel

de én egy legalább kicsit nagyobb táppal használnám

persze mivel ösrégi hardvrek így ha tápot keresel azt is ösrégit kell de 350W ost tenék alá minimum

bár ahogy elnézem nem valami nagy fogyasztásúak szerencsére viszont nem csak az számít hogy rányomták tápra 235W t aztán mehet is vele az a gép ami ennél kevsebbet/pont enyit fogyaszt

hanem megfelelö elégséges teljesítmény kel minden csatlakozóban

ha cpu t nemtudja elátni 65W al akkor hiába 235W os

ez a lényege

2013. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A táp cimkéjét nem tudom felrakni, mert nem az én gépem... Én egy 350 wattos tápra gondoltam, hogy jó lenne, de hát jelenleg az nincs, majd venni kell :D Köszönöm a válaszokat! Ha minden igaz, vagyis ha jól emlékszem mercury ap4350xa van benne...
2013. jan. 25. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!