Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta a monitorom (ami egy Sony sík monitor) vibrál kicsit és elsötétül. A kontroll LED világít zölden, mintha működne. Kikapcsolom, kikötöm majd újra be és megint elfordul ez a jelenség. (nincs túl melegedve sem).

Ha nem kap jelet (kikapcsolt állapotában) sárga lenne a kortoll LED. Így kisebb valószínűségét látom hogy a videokártya hibája lenne.

1, Biztos, hogy a monitorom a ludas? (ha igen, csak másik monitorral tudom ellenőrizni/kiküszöbölni a hibát?)

2, A monitorokat Tv vagy Számtech szervizek javítják? (már ha érdemes megcsináltatni)

3, Laptoppal is összeköthetem a házat - (monitor gyanánt)?


További ötleteket/tanácsokat szívesen veszek!

Köszönöm


2013. jan. 24. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

a CRT (hagyományo(sík)képcsöves monitorokat) a TV szervízek is javítják (kérdés, hogy megéri-e? a javítás előtt, árajánlatot mindenképpen kérj!)

ha egy másik (kölcsön monitorral nem csinálja, egyértelmű hogy a monitorod hibás, ha másikkal is uez a helyzet, a PC-ben keresendő a hiba.


a laptop-on, vszínű, hogy csak monitor kimenet van, azt bemenetként nem használhatod (Laptop pontos típ. sokat segítene...)

2013. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

amit sikerült kideríteni.

a monitort összekötöttem a laptoppal. teljesen szabályosan működött. innentől a gépbe keresném a hibát, a kérdés, hogy hogyan. és hogy mi lehet a gond.

átkötöm másik portba a videokarit és remélem a vezérlő szállt el. különben nincs reményem nyomozni

2013. jan. 24. 18:40
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]


áttettem másik csatiba a kártyát, majd egy terheléses teszt után ezt kaptam... kezdhetek kártyákat nézegetni?

2013. jan. 24. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!