Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A webáruháztól érdemes rendeln...

Artoil kérdése:

A webáruháztól érdemes rendelni? ( IPON )

Figyelt kérdés
Rengeteg reklamációt olvastam (főleg a lassú garanciáról), s kissé elbizonytalanodtam...megéri a webes vásárlás egy 250-280 körüli gépnél? Nem túl rizikós?

#iPon #webwes vásárlás
2013. jan. 23. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Rizikósnak nem rizikós mivel pénzt bukni nem tudsz, nem hiába ipon az egyike azon kevés boltoknak amit itt folyton ajánlanak.

A lassú garizásról pedig elvileg nem maga az ipon tehet, hanem a gyártó akinek a termékét garizzák pl. csere esetén. De amúgy is ne kezdjük úgy, hogy rögtön arra számítasz, hogy amit megkapsz az úgy rossz :P Ha komplett gépet veszel akkor pedig kérheted, hogy teszteljék le és akkor eleve nem is kell aggódnod.

2013. jan. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
alkatrész fog elromlani nem komplett gép, ha valami van. a garancia inkább gyártó sara, ha genyózik, nem pedig a forgalmazó. ipon pedig jó és olcsó. Jó a gép összerakója is, szerintem nem kell félned tőle.
2013. jan. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ! :) Nyugodalmas jó éjszakát!
2013. jan. 24. 00:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Onnan nyugodtan rendelhetsz, én már három gépet összeraktam abból a webáruházból magamnak és ismerősöknek. Garanciás tapasztalatom is van velük. Meghibásodásnál ingyen garanciafutár hozza-viszi a cuccot, a többi a gyártón múlik. Ha az lassú, akkor az amúgy is lassú lenne.
2013. jan. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!