Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tönkre ment egy fsp hexa...

Tönkre ment egy fsp hexa 500w-os tápom áramingadozás miatt. Mi mehetett még tönkre a gépemben?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi.Ezt garantálom.
2013. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csak az alaplap
2013. jan. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hülyeséget írtam, csak a tápegység
2013. jan. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Oké, köszi, reménykedek is, amúgy ezt nem kellet volna kibírnia?, más minöségtelen táp kibírta.

Majd jön egy számítástechnikás ismerösöm, aki kiderít mindent ingyen, nem úgy, mint az ipon.

2013. jan. 23. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Elvileg csak a táp,maiak már nem engedik át,inkább leb_ssza a biztosítékát.

Vegyél Chieftec tápot vagy Codegent hidd el,drágább de ilyet akkor nem fogsz tapasztalni.

2013. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos van ilyen, nekem már 8 hónapja megy rendesen az fsp hexa 500-asom és amire még hallottam embereket panaszkodni, hogy szeret néha a venti rajta hangoskodni sem fordult velem elő.

A codegen/lc power stb-vel nem az a fő gond, hogy ne bírna x teljesítményig egy gépet hanem az, hogy ha valami gáz van és a tápban levő biztonsági mechanizmusokon múlik a géped maradék alkatrésze akkor..azokkal nem valószínű, hogy csak a táp hal meg míg egy minőségivel amiben ezek megvannak nem szabad, hogy bármi más sérüljön.

2013. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neszeneked FSP
2013. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Codegány tápok azok...

All rossz, nem lehet drágább egy FSP-nél.

Kezdjük ott rossz mind.

Márcsak ha a házaik minőségéből indulunk ki, már nem lehet jó a táp.

Nekem HKC van,ezt sokan szeretik, sokan nem 50:50

De ha már így írom akkor a Codegen meg 98:2

Az viszont tényleg szAr táp, nem vedd meg!

2013. jan. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!