Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Creative Sound Blaster...

Shnizle kérdése:

Van egy Creative Sound Blaster 5.1 X-Fi pro +roccat kave sípoló és berregő hang? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 pro-m és hozzá egy roccat kave 5.1 nah msot van egy olyan problémám, h van a fülesnek van valami baja van a hangkártyának megjegyzem mind2 újonnan vett 1 hetes cucc. A probléma következő ha a roccatnak ezen a kezelő fekete kis dobozon (most nem jut eszembe a neve) elkezdem fentebb vinni a csúszkákat akkor erős sípoló hangot ad és folyamatos berregést lehet hallani na most ennek így sok értelme nincs mert nem tudom normálisan beállítani és így elég idegesítő. Csak a frontot tudom egy picit fentebb vinni, hogy legyen rajta hang a többit nem mert azonnal berregés stb. most valami nem jól lenne beállítva a hangkártyán tudnátok nekem segíteni? A mikrofonnál szintén amikor beszélek megvan ez a sípolóhang de amikor csak simán az alaplapiba volt bedugva a fejhallgató akkor nem volt sípoló hang a beszédemnél de a csúszkákat nem tudtam használni ott se mivel az csak stereo

2013. jan. 22. 18:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!