Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti melyik Notebook-ot vennétek...

Ti melyik Notebook-ot vennétek meg ezek közül?

Figyelt kérdés

Szeretném lecserélni a 6 éves Acer 5315-ös Notebook-om egy jobbra! Nem sok lehetőségem van de már ki is néztem magamnak 3 megfelelőt. Tudom hogy felelőtlen a T-Home-tól Notebook-ot vásárolni, de nagyon kedvezők számomra a feltételeik szóval ő rájuk esett a választásom!


1. választás: [link] (Szürke!)


2. választás: [link] (Fekete)


Az elsőnek a pozitívumai hogy egy kicsivel jobb teljesítménnyel és felszereltséggel rendelkezik mint a másik, modernebb, 2 év jótállás, a negatívuma hogy nem elterjedt és Samsung amit nem annyira kedvelek, és a külseje sem megnyerő. És Windows 7. :( Drágább a másiknál!


A másik pozitívumai hogy eredeti Windows 8-al rendelkezik, HP amit én kifejezetten preferálok, és nagyon tetszik a külseje. Ezzel szemben a negatívumai hogy a felszereltsége nem annyira modern mint a másiké, (nincs benne USB 3.0 meg ez az újfajta billentyűzet) egy kicsit kevesebb a teljesítménye, és csak 1 év jótállás jár hozzá! Ez viszont olcsóbb is egy kevéssel.



2013. jan. 21. 14:37
 1/3 A kérdező kommentje:

Lefelejtettem a 3.-at!


3. [link]


A többivel egy árban van, a teljesítménye valahol az 1. és a 2. között van, strapabíró, tetszik a külseje, 2 év jótállás, modern felszerelés, negatívum hogy a videó kártya a többihez képest talán egy kicsit gyengébb, és a képernyő is egy kicsivel a többi alatt van.

2013. jan. 21. 14:58
 2/3 Panda Péter ***** válasza:
ha csak ezek közül lehet választani, akkor a samsungot venném, már csak a matt panel miatt is. amúgy a "videókártya" mindháromban kb ugyanaz (lehet órajelre is ugyanaz, de felépítésre biztos).
2013. jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
samsungot!
2013. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!