Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem fogadja el a telepít...

Miért nem fogadja el a telepítő a nyomtatót?

Figyelt kérdés

Beteszem a telepítőlemezt elindul a telepítés, majd kiírja a telepítő, hogy csatlakoztassam a nyomtatót és kapcsoljam be. A nyomtató csatlakoztatva, ekkor bekapcsolom, a gép érzékeli a nyomtatót, (jobb oldalon alul megjelenik az üzenet, hogy új hardver) a telepítő program ki is írja hogy megtalálta az eszközt, és ekkor folytatódik a telepítés. Ám nem történik semmi sem, és kis idő múlva kiírja, hogy ellenőrizzem a kapcsolatot a gép és a nyomtató között.


Próbáltam már úgy is, hogy a nyomtatót csatlakoztattam, bekapcsoltam, és hagytam, hogy telepítsen mindent magától, de úgy sem ment. Az interneten is keresett illesztőprogramot, s azt írta ki hogy az eszközhöz nem tartozik illesztőprogram.


Utolsóként felmásoltam a cd-ről a fájlokat a gépre, és onnan próbáltam meg telepíteni, de így sem ment.


A nyomtató alapból működik, a gombokra reagál, most fénymásoltam is vele, tette a dolgát, csak a papír maradt üres amit kiadott mert ugye nincs a patronban tinta.



A nyomtató Canon Pixma ip1600-as, csak a szkennerre lenne szükségem, a nyomtató része nem is érdekelne.


Van valakinek ötlete hogy mi lehet a baj, vagy hogy hogyan próbáljam még meg??? Hálám üldözné :D

Köszönöm!!!

...még esetleg arra gondoltam, hogy ki van fogyva a tinta, az nem lehet baj?


2013. jan. 20. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Kontakthibás a nyomtatókábele?
2013. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem kis fogyatékosságom van agytájékon!!!! Rossz telepítő cd-vel próbálkoztam :D ...jó ha van 4 nyomtatója az embernek meg vagy 6féle telepítőlemeze a többi száz lemez között elsuvasztva :DD átguberáltam mindet és megtaláltam a jót. a gond megoldódott :D
2013. jan. 20. 22:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!