Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új Androidos Tabletet szeretné...

Új Androidos Tabletet szeretnék vásárolni, mire kell figyelnem?

Figyelt kérdés

Egy normális notebookom van, így második gépnek kellene:

Weboldalak, videó lejátszás, egyszerűbb játékok.


20-30 ezres kategóriát nézegetem. A proc, a segéd proc és szinte minden ugyanaz minden típusnál, talán még a gyártó is ugyan az. Kb. 1.2 Cortex, 400-as Mali, stb...


Androidnál már van eltérés. Az ok, hogy min. 4-essel veszem, de lehet rá telepíteni frissebbet később? Pláne, hogy a 4-es verzióból is vannak újabbak, de nem biztos, hogy azzal adják alapból. Egy noname gyártó terméke mennyire frissíthető?


2013. jan. 20. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem éri meg megvenni egyiket sem.

Hiába baromi jó paramétereik vannak, a kijelzőjük gyengén érzekel, a hardver ellenére alig indít el valamit is, support, garancia 0, nem fog ezekre új szoftver sem jönni...

2013. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

egyszerű dolgokra kellene, mint facebook, hírolvasás, időjárás infó, skype, egyszerű játékok.

erre sem képes? (előzőnek lehet vélelenül privátban is elküldtem a kérdésem.)

2013. jan. 20. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:

dehogy is nem jók azok rá csak attól függ hogy fogod ki ..lehet hogy 3 évig semmi baja sem lesz de lehet h 3 nap után besz@rik ,,nem tudni

ha venni akarsz akkor olvass véleményeket hogy melyikről mit írnak és ezekből le tudod vonni h ki lesz a nyertes :D

2013. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit leírtam privátban, meg annyit, hogy próbálj nagyobb márkák közül venni
2013. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!