Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártyát vennék asrock...

Wartew kérdése:

Videókártyát vennék asrock alaplaphoz jó lesz?

Figyelt kérdés

Hello!

Jelen konfigom elég gyengede szeretném kicsit feljavítani. Processzort februárban fogok tudni venni, de most kaptam egy ajánlatot amit nem szeretnék kihagyni és az lenne a kérdésem jó lesz e nekem ha megveszem ezeket. Egy kingmax 2 gb ddr2 800 mhz ram, és egy nvidia geforce 210 1gb ddr3 videókari képezi az ajánlat tárgyát. Jelen konfigom: Asrock alive nf6g vsta alaplap, amd 3200+ proci, 2gb ddr2 ram 233 mhz (1gb+2x512mb), alaplapi videókari, 420w-os táp a márkáját nem tudom mert lekopott. ha megveszem bele tudom rakni őket, fognak e működni és kb mit várhatok tőlük, mondjuk játékok terén? tudom a procim kicsi de cserélni fogom szóval ha meglesz mondjuk egy 2 magos amd 3 ghz es proci akkor ugy jó lesz ezekkel a hardverekkel?



2013. jan. 19. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a VGA harmatgyenge játékokhoz,nincs értelme megvenni.
2013. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
inkább írd le mennyid van..a VGA az tényleg gyenge viszont a ramokat megéri megvenned
2013. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen..nem érdemes fejleszteni ezt a konfigot, mert ugy is nagyon nagyon gyengusz lesz..inkább gyüjtögess pénzt kb 90-100ezer ft ot abból már kapsz játékra alkalmas gépet
2013. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BM-Striker ***** válasza:
Ha már használt vga-t veszel, az legyen min gts250/8800gt
2013. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!