Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olyan laptopot szeretnék...

Olyan laptopot szeretnék vásárolni, amivel lehet játszani, öletek?

Figyelt kérdés

Fontos a mozdíthatóság, fél éven belül folyamatosan kell ingáznom a kollégiumom/albérletem és az otthonom között, így asztali PC jelenleg nem jöhet szóba. Tudom, az az igazi, de sajnos a helyzet úgy hozta, hogy laptokra szorulok.


Kikötéseim hozzá a következőek volnának:

-Battlefield 3 típusú játékok, esetleg Assasins Creed minimum közepesen futna rajta

-Technikailag nem egy 1-2 éves szavatosságú cucc, hosszabb távra terveznék vele

-Nem melegedik túl fél órán belül és süthetek rajta tojást :D

-Az ára mozogjon 170-200K körül, de olcsóbb, illetve drágább árak is érdekelnek.


Természetesen elmegyek szakemberhez is beszélni róla, de az üzletekben úgyis csak az emberre akarják tukmálni a termékeiket...


Ha valaki végig olvasta és tudna segíteni is megköszönném :)


2013. jan. 19. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, bátyám vett nemrég egy Samsung laptopot. GeForce 610M Grafikus kártya van benne 4 giga RAM és Intel Core i3-as processzor. Igazából a gépigényesebb játékok ezen már csak minimum-közepes szinten játszatóak és egy Battlefield 3 tipusú gépigényesebb darab már megakasztja rendesen. Ez került 160 ezer Forintba! Ebből remélem ki tudsz indulni, sajnos hirtelen nem tudok mondani neked játékos laptopot!
2013. jan. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BM-Striker ***** válasza:

[link]


[link]



Hirtelenjében ezeket találtam, amikben jó a vga, és nem ipari hulladékok.


Az első A10-es dual graphics-sal.


A második i5-ös Raedon 8750-nel

[link]

2013. jan. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Osynho ***** válasza:

[link]


140e + 4gb ram + ssd a dvd író helyére és még a keretben vagy. :)

2013. jan. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
2013. jan. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pj0tr ***** válasza:
0%

A tojás sütési kritériumot egyik sem teljesíti. Nyilván azért is, mert a laptop NEM játékra való. A nincs más lehetőséget lehet emlegetni, de a "nekem 10e forintért kocsi kell, mert nincs más lehetőség" kijelentésem után sem fog változni a helyzet.

Konkrétan hiába rakják bele az ilyen olyan gpu+cpu kombót, ha nem bírják hűteni.

Igen lehet örülni, hogy megy rajta a BF3, de aztán nem kell csodálkozni, ha a kondik vagy egyéb elektronikai alkatrészek igen hamar megadják magukat. Mert nem a proci vagy a GPU amortizálódik le idő előtt, hanem ezek. (egyébként tapasztalat :S)

A 2es és a 4es pont is ellentmondásos szerintem. Mert akkor most 2 évre legyen jó a laptop vagy legyen olcsó.

Én 3-4 évig tudtam jól használni a laptopomat, de az 520 volt amikor megvettem.

Persze a BF3as igényeden kívül nem tudok semmit szóval simán lehet azért sokkal árnyaltabb a kép.

2013. jan. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
67%

#1 GT610M el nem is kel csodálkozni

160ezret még windows al sem érte meg

ha csak nem valami üzleti laptopról lenne szó

2013. jan. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 +1

HD8750M tetszetös játék szempontjából

és ára is barátinak tünik

2013. jan. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. jan. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!