Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul az Androidos tablete...

Nem indul az Androidos tabletem. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Bekapcsolás után csak annyit ír ki, hogy ANDROID 0.2.3.3

aztán így marad. Próbáltam resetelni, hiába.

Régen jó volt, csak elkevertem a töltőjét és lemerült, de most megtaláltam, viszont nem megy tovább a feliratnál.

Mit tehetnék vele, hogy működjön, mi lehet a baja?



2013. jan. 18. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán merítsd le töltsd fel és úgy,ha úgyse akkor lehet szoftver vagy hardveres hiba is..ha garanciás használd ki ah nem..akkor is nézesd meg.
2013. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már lemerítettem és feltöltöttem ismét.
2013. jan. 19. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg egy gyári visszaállítás?

Keress rá a kézikönyvében (ha angol nyelvű, akkor arra, hogy Factory Reset). Telókon általában a kikapcsolt állapotban történő hangerő fel vagy le illetve a bekapcsoló gomb egyidejű nyomvatartásával lehet ilyet csinálni. Sajnos ez minden programot illetve egyedi beállítást (háttérkép, wifi, böngésző könyvjelzők stb.) eltüntet ...de esetedben nincs más lehetőség. Ha ez sem javítja meg, akkor vidd vissza gariba.

2013. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!