Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb egér 5000-ért?

Melyik a legjobb egér 5000-ért?

Figyelt kérdés
főleg játékra használnám

2013. jan. 18. 17:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"saitek is kerülendő egér fronton"

honnan tudod próbáltad már?

2013. jan. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

szoftver magától nem állítja el, az elmúlt fél év alatt egyszer sem fordult elő. Ott valami disznóság van.


Na mindegy, szíve lelke rajta mit vesz. Ajánlom, hogy nézzen be PH egeres topikjába, ott megerősítik azt amit leírtam.

2013. jan. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

igen próbáltam. Nem az enyém volt az egér, de havernál cyborg 5 fél év után teljesen megzavarodott. Mikrokapcsoló szétment, és az érzékelőik is vackok. Egyébként erre is ugyanúgy rá lehet neten keresni, sok panasz van ezekre is, roccatacre szintén.


Egérből csakis Microsoft + Razer + Logitech + Steelseries. Ezeknél is becsúszhat gigszer nem arról van szó, de fatális gyártási hibák és bakik nem nagyon voltak.

2013. jan. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

már olvastam. ennek alapján vásároltam énis G400-at R.A.T 7 helyett. szerintem nem jártam jól.

mindegy nem kötekedni akartam csak leírtam a saját véleményemet. természetesen mindenki maga dönti el hogy mit vesz csak én nem szeretek olyan cuccokat ajánlani amiről nincs személyes tapasztalatom. azért írtam az M6880-at mert elég sokáig használtam. sőt mai napig szoktam használni. mert tényleg jó egér. és amennyit kérnek érte lazán megéri. nem egy csúcs cucc de véleményem szerint senki nem fog csalódni benne.

2013. jan. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

haveromnak pl a G7 egere hülyült meg teljesen

1 hétig volt nálam az 1-2 órát működött rendesen aztán kb10 percenként elvesztette a jelet.

2013. jan. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!