Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Max 130k-ért mutatnátok...

Max 130k-ért mutatnátok notebookokat?

Figyelt kérdés
A laptop munkára kéne, tehát a proci és a ram a fontos, a vga elhanyagolható.

2013. jan. 17. 19:24
 1/6 Gryphon ***** válasza:
0%
édes barátom..még ezt beírtad akár be is guglizhattad volna..neked is addig tart még másnak.ez nem egy olyan dolog ami után nem tudsz utánanézni.
2013. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

# 1


Szerintem ez az oldal azért van,hogy segítsünk a kérdezőkön,és nem azt kell mondani,hogy:"A Google a barátod."


Igen,ő is be tudta volna írni azt,hogy "netbook",és rögtön az elsőt,amit kapott,azt rendelje is meg,és kész,ugye?

2013. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gryphon ***** válasza:
51%

nem..de ez neki is addig tart mint neked vagy nekem nem? ha azt kérdezi h ajánljak neki egy fajtát, ajánlok.de nehogy már én nézegessem a laptopokat neki. idézem: tehát a proci és a ram a fontos, a vga elhanyagolható.

ezek szerint ő tudja mi kell neki..nem én fogok átnézni ezer laptopot, hogy egy kattintással nézegethesse őket.ennyire lusta azért ne legyen már.mondhatsz amit akarsz, nézegesd te és tegyed ki neki..remélem elmegy vele egy délutánod okostojás.

2013. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Golan Trevize ***** válasza:

10k-ért is mutatok notebookokat.

Előre utalással tudsz fizetni.

Mikor érnél rá?

Most így hirtelen 6-7 félét tudnék megmutatni, de ha többet fizetsz, akkor megoldjuk hogy többet is megnézhess.

2013. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gryphon nem azért van az oldal, hogy "A google a barátod keresd ki!" , ha nem azért, hogy normális válaszokat kapjon az ember. Attól, hogy még tudom, hogy a cpu és ram a fontos attól még nem tudom, hogy melyik márka a jobb vagy hogy melyik proci a jobb pl. két i3 között. ha csak offolni tudsz akkor ez az oldal nem neked való.
2013. jan. 18. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!