Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a processzorombol letörtek...

Juhaszaron kérdése:

Ha a processzorombol letörtek a tüskék mit kéne mondanom a boltba ahol vettem hogy legjobb eséllyel cseréljék ki?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Semmit,ők sem hülyék.

Ha valami olyasmire gondolsz hogy azt mondod hogy olyan volt,amikor kivetted a dobozból,az sem jó,mivel akkor abban a pillanatban jelezned kellet volna feléjük.

2013. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
így van. Ezt bebuktad. A garanciába ez egyáltalán nem fér bele. Egyből leveszik, hogy valaki azt a procit nagyon elcseszte...
2013. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sajna igen, így jártál. az már kakukk, senki se olyan hülye hogy bevegye
2013. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
csak kíváncsiságból ...milyen CPU-t öltél meg? :D
2013. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1 amd phenom II 965 be
2013. jan. 14. 21:45
 6/8 Osynho ***** válasza:
És hogy sikerült?
2013. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szedtem ki tisztítani és csak a hűtőt akartam elöször levenni de kitépte a procit
2013. jan. 15. 08:57
 8/8 anti paladin ***** válasza:

Uh, nem te vagy az első akivel megtörténik. Add elő a sztorit úgy ahogy van, talán megesik rajtad a szivük.


Legközelebb mielőtt leszeded a bordát, mozgasd a bordát jobbra-balra az alaplap síkjában. Így egy kicsit fellazul a paszta.

2013. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!