Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tablet minőség? Olcsón?

Tablet minőség? Olcsón?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kellene egy minőségi TABLET, jó márkájú, hosszu élettartamú, igazábol csak netezésre kellene, szerintem egy androidos, hisz win8asok drágák. szóval: minőség, olcsón. :)) köszike. :)
2013. jan. 14. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
MyAudio cuccokat nézd. Mind jó és rendes magyar forgalmazó és igy rendes gari. Tescokba van ki tudod próbálni de a weboldalon nézd meg melyik tetszene (25-60ezer)
2013. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MyAudiot véletlenül se vegyél. Borzasztó minőségűek és rengeteg hibásodik meg. De nem csak a tabletjeik nézz utána az mp3-aik is meg minden. Mást nem nagyon tudok sajna mondani de ezen az oldalon szoktak lenni tablet tesztek is [link] járj utána
2013. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minőségi tablet olcsó árkategóriában , én kettőt tudnék mondani ami olcsó és nagyon jó.

1: Wayteq xtab 70dc : 2 magos ARM Cortex A9 1,5 Ghz es processzorral , 7 inches kijelző, 1024 x 600 felbontás, alap 8Gb memória és olyan 35000 FT körül van az ára.

2: MyAudio Series 8 8GB 808DCC ez is 2 magos ARM Cortex A9 1,2 Ghz processzor 1280 x 720 felbontás .

Ugyan annyit tudnak én a wayteq tabletet venném , eleve internet tablet néven árulják , android rendszer mind a 2.

2013. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szerintem WasteQ-t veszek
2013. jan. 14. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!