Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez mien kép faján mennének...

Dáwidd kérdése:

Ez mien kép faján mennének rajta a játékok?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 14. 14:42
 1/8 anonim válasza:

egesz jo kis gep

de szerintem ennyi penzbol ossze tudsz jobbat rakni alkatreszekbol kulon...

2013. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nehogy megvedd! Legrosszabb hely új gépet venni. Előre összerakott gépet amúgy se szabad venni. Ebből az összegből SOKKAL jobb konfigurációt lehet összerakni.
2013. jan. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem igazán errtek hozzá azér akarok összerakottat venni
2013. jan. 14. 15:44
 4/8 A kérdező kommentje:
és a közelembe senki se ért annyira hozzá
2013. jan. 14. 15:45
 5/8 anonim válasza:
én ajánlanám neked az ipont a pontos konfigot itt is meg tudod érdeklődni ha jól teszed fel a kérdést hogy mennyi pénzed van rá és mire kell nekem is itt segítettek azután meg az iponnál kérhetsz összeszerelést is és te már az egybe gépet kapod meg a futártól. (lényegesen olcsóbban mint az előre összeszerelt konfignál)
2013. jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

NE merj kész gépet venni. Aki olyat vesz az hülyébb mint aki most vesz konzolt (1. konzol az kula 2. idén jönnek a nextgen konzolok)


haverom kész gépet vett, vett egy szart készen 3x annyiért mint amennyiért azt ő össze tudta volna állítani magának (én ugyanannyi pénzből amgamnak állítottam össze egy gépet. ő idén újabb alkatrészeket evsz mert rájött hogy hatalmas nagy hülyeséget csinált és egy halom pénzt kidobott az ablakon)


Én is erőseb ajánlom az iPon.hu-t, ott te kiválasztod az alkatrészeket és te már készen, összeállítva kapod meg a gépet, ugyanakkor az ára nem 3x annyi mintha készen vennéd. más dolog készen venni és összeállítatva venni!!!!

2013. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Attol hogy van az alaplapba integrálva vga és ha ennek ellénére is rakok mondjuk bele eggyet meiket fogja nézni a gép?:D
2013. jan. 14. 16:38
 8/8 anonim válasza:
beállítás kérdése ha nincs rá szükség akkor az alacsonyabb fogyasztású alaplapit ha kell a teljesítmény akkor meg átvált a dedikáltra (bocsánat ha hülyeséget mondok de én így tudom)
2013. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!