Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új konfig utáni probkémák?!

Gabi119 kérdése:

Új konfig utáni probkémák?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem , remélem lesz aki tudna:

1 hete vettem egy új félkonfigot

AMD Athlon II X4 641 processzor

Gigabyte A55M DS2 alaplap

4 GB DDR3 ram

a többi dolog már megvolt: Nvidia GT 610 DDR3 2 gb

160 GB western digital sata vinyó

És a tápegység Codegen 450 w

Az lenne a problémám , hogy amikor terhelés alatt van a gép, tehát játékot indítok el, különböző időközönként leáll a játék és kiírja hogy a program működése leállt ilyenkor elkezd keresni megoldásokat, és utána eltűnik, ezzel a progit is kiiktatva. Egyébként windows 7 ultimate van a gépen. Minden játéknál ezt csinálja sajnos..

Annyit vettem még észre hogy játékoknál a tápegységből, halatszik egy bizonyos "ciripelő" hang, megpróbáltuk másik táppal Codegen 400 w , nála már nem volt "ciripelő" hang , de azzal is kilépett a játékokból.

Előre is nagyon köszönöm .

Üdv


2013. jan. 14. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Szoftvert hiba lesz ez inkább, de a Codegen tápot sürgősen cseréld valami megbízhatóra.
2013. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt a tápot megfelelő erővel, megfelelő irányba, 'v' kezdősebességgel vízszintes hajítással dobd a kukába.


De tényleg viccet félretéve,tönkreteheti a hardvereket.

2013. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi a váalszokat, minden driver felvan telepítve , 2szer lett újratelepítve, az összes partíció lelett formázva,


az oké hogy kuka a táp , de egy másik táppal is néztük aminek nem volt "ciripelő" hangja és azzal is ugyanezt csinálta sajnos.. szerintetek a táp a kevés?

mert garanciába visszatudnám vinni , csak elég kevés az esélye hogy a megvásárolt alkatrészekkel lenne a probléma:S

2013. jan. 14. 14:51
 4/9 Osynho ***** válasza:
100%
Mivel ugyanúgy codegen táppal próbáltátok, ez semmit se jelent. :)Nem kevés a táp, hanem szar. Egy 300W-os minőségi röhögve vinné azt a gépet.
2013. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem. akkor a tápegység lesz a ludas...milyen tápot tudnál ajánlani?:)
2013. jan. 14. 14:55
 6/9 anonim ***** válasza:
FSP Hexa 400
2013. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

okés köszönöm a segítségeket.


veszek mihamarabb akkor egyet.

remélem tényleg ez lesz a hiba:)

2013. jan. 14. 14:57
 8/9 Osynho ***** válasza:
100%
Nem 100%, hogy ezt a hibát a táp okozza, de nagyon sanszos. Viszont mindenképpen ajánlott cserélni. Esetleg, ha tudnál kölcsönbe kérni valami értelmes darabot, ki lehetne próbálni azzal is.
2013. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen, gondoltam rá , csak a közelben senkinek nincs "normális" tápja:(

tudtam kérni egy codegent ,de azt ezek szerint hiába.

2013. jan. 14. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!