Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebbe a lapba mehet a Core2?

Ebbe a lapba mehet a Core2?

Figyelt kérdés

Van egy ASUS P4P800-FM/S ( [link] lapom, és nem tudom, hogy bírja-e a Core2 Duo procikat. Az eredeti, gyári kézikönyv nem írja, hogy támogatná, de akkoriban még meg se jelentek ezek a procik.


Viszont találtam rá pár példár, ahol működtek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..

[link]


Megtalátam a BIOS updatet is (fel még nem tettem). A végső kérdés: Fog-e működni benne egy ilyen proci, ha igen PONTOSAN milyen típust vegyek (nyilván 800FSB, stb.)?



2013. jan. 13. 21:21
 1/3 Komplikato ***** válasza:

[link]


Ezek alapján nem megy bele C2D, mondjuk ilyen chipsettel még nem láttam C2D képes gépet, ráadásul a chipset nem megy elég sok új VGA-val.


Ahhoz meg főleg nem BIOS hanem hozzá való VRM kellene ...


Fenti link alapján megeszi az első és második generációs kétmagos P4 procikat. Utóbbiból ha találsz jó áron, talán érdemes bővíteni.

2013. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jelenleg Pentium D 925 3,0 GHz-t tettem bele kb. 1 hónapja...


Erre gondolsz?

2013. jan. 13. 22:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Jajj, persze, ezt a linket már láttam elvileg a 925-öt sem támogatná... Nem jó ez a forrás (altéma)...
2013. jan. 13. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!