Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplap kel 1 géphez...

Milyen alaplap kel 1 géphez ha akarok bele rakni 1 amd fx 8350-es procit 8gb ramot meg 2 gb-os videokártyát?

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 17:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

Az én vélemenyem az hogy 150-200 k-ból össze tudsz rakni egy nagyon jó gépet. A mai játékok tökéletes futattásához bőven elég ez az ár kategória. az én véleményem kb ez:

-Egy jó minőségü minimum 400W-os táp pl: Sirtec High Power element 400 plus

-8gb ram Kingston HyperX Blu (lehet csak 4 és majd késöbb raksz még 4-et hozzá)

-Egy WD 500 vagy 1000 GB-os vinyó tőled függ

-Egy MSI B75A-G43 alaplap (bőven megfelel)

-Egy Intel I5-3470 (nem kell K-s végződés mert nem hoz nagy teljesítmény javulást a proceszor OC-ezése)

-Egy Radeon HD 7850 vagy GTX660 (ez már a pénz kerettől függ). Mind a kettő nagy szuper és ha hd 7850est veszel akkor 2 gb-osat és Saphire-t mert az könnyen fel lehet turbózni alap feszültségen (ha nem mersz belemennyi a OC-be akkor maradj a Gigabytenál mert a hütés rendszere a legjobb)

Ház meg megint csak tőled és a pénz kerettől függ nem kell egy nagyon drága de se olcsó házat venni de legyen elég jól hűtött. Ennél jobb konfigot játékra nem találsz.

És itt jön a forduló. Ha nem játékra hanem videó és kép feldolgozásra és miegyéb programokra használod a gépet amihez szükséges a multithread akkor vagy kicseréled egy 970es-re az alaplapot és egy fx-8350 vagy kicsit lemész egészen a GTX650 TI-ig vidikártyába és még egy kis erőfeszítéssel beszerzel egy I7-3770-et merez a legjobb :D


Persze ha nézel teszteket a neten kicsit körül nézel és árakat is figyelgetsz akkor még egy két dolgot kicsrélhetsz. Személy szerint a táphoz sirtec-et, seasonic-ot, chiftech-et vagy recom-ot választanék.

Ramnak Kingston vagy Corsair.

A ház meg thermaltake, cooler master, segotepek is elmennek mert az eggyik legjobbak az alacsonyabb árszegmensben (hiába kinai gyártmány, egyszerüen jók).

És kb ennyi. Ha segítettem akkor adj egy like-ot:P

2013. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#11 Nagyon erősen márkafüggő vagy.

Kérdező:Írj ki új kérdést.

2013. jan. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#11 Köszi :)
2013. jan. 14. 17:54
 14/14 anonim ***** válasza:
#12 Nem vagyok az csak felsoroltam egy párat amik jó márkák és ha azokat választja akkor kisebb az esélye h mellé nyuljon. És Kérdező szivesen ;)
2013. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!