Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Menne ezen a gépen a Windows...

Menne ezen a gépen a Windows 7 vagy 8?

Figyelt kérdés

AMD Sempron (tm) processor LE-110 1.90GHz

1GB RAM

VIA Chrome 9 HC IGP (128mb) (integrált grafikus videóvezérlő)

40GB HDD


Az lenne a kérdésem, hogy a fent felsorolt tulajdonságú gépen menne-e az 2 operációs rendszer valamelyike?



2013. jan. 12. 20:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ne rakd fel...

Minek? Hogy más legyen a tálca? :D

Nem menne elég elfogadhatóan szerintem, mert 1 gigával én inkább nem is gépeznék, mint hogy win 7ezzek.

2013. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Természetesen nem azért tenném, fel, hogy más legyen a tálca meg a többi felület, egyszerűen a Windows XP már elég régi, és nemsoká megszűnik a támogatása!

21:30 ezen lehet, hogy elgondolkodok, mivel a suliban is kb ilyesmi gép volt mint az enyém, és azon is 7 volt és tökéletesen, akadás mentesen működött rajta!

2013. jan. 12. 21:54
 13/23 anonim ***** válasza:

Attol hogy megszunik hamarosan az xp frissitesek meg nyugodtan hasznalhato lesz.Soknak nincs ra keret hogy,azert lecserelje hogy menjen rajta a 7 vagy 8-as. Arrol nem beszelve sokan most se frissitik az oprendszeruket.

Amugy meg 1GB ram mellett nekem igen rossz volt a win 7.

2013. jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

igen értem attól, hogy még megszűnik a frissítés XP-re attól még használható tovább, de gondolom, hogy utánna már új programokat se írnak rá!

Hát igen nem mindenkinek van rá pénze egyből lecserélni a gépet, de majd gondolom szép lassan muszáj lesz ha nem is egyből!

nem tudom mert a suliban is 1 gb ram al ment a 7, lehet, hogy azért volt rossz mert olyan fajtával volt telepítve vagy nem tudom!

köszönöm az eddigi válaszokat azért!

2013. jan. 13. 12:33
 15/23 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy eggyik win 7 se menne rajta így egyáltalán, mert az egész gépet én most nem akarom lecserélni, és ha esetleg bővítenénk meg egy kicsit a memóriáján, ramján ?!
2013. jan. 14. 03:07
 16/23 anonim válasza:
megy rajta nyugodtan csak lasabb lenne kicsit mint xp-vel, meg mondjuk nem sok helyed marad a 40gb-bol mert kb 10gb feltelepitve a win7 :D
2013. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Emberek ***** válasza:
ezt a gépet inkább XP-vel használnám. az 1 giga RAM-al csak szenvedne az a gép a Win7 rendszerrel
2013. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Programok teren nem kell agodni,hogy ne irnanak ra utana mar,mert meg jo ideig biztos fognak.Nem fog eltuni oly hamar az xp e felol nem kell agodni.

Masik meg mellekesen irom,hogy nem mindig az jo ami a legujabb program.De mint irtam e felol meg nem kell felned.

2013. jan. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen, majd egy pár év múlva, majd beszerzek egy jobb pc-t mint ami jelenleg van!

Addig is egy jó ideig maradok az xp-nél!

2013. jan. 17. 00:31
 20/23 anonim ***** válasza:

1 GB RAM mellé csakis XP!

2 GB alatt felesleges vista/7/8 os-eket futtatni, csak szenvednének.

2013. jan. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!