Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Összeraktam egy számítógépet. Alaplap egy gigabyte ga-945pl-s3 . A gépre összetétel után operációs rendszert próbáltam volna felrakni, de nem sikerült.! Összerakás után a gép felismerte a benne lévő hardvereket, minden működik. Bootolási sorrendet beállítva el kezdi bootolni az operációs rendszert,de egy idő után errort ír. A tény az,hogy kétféle win7-et, win xp-t és egy ubuntut is próbáltam, de bootolás után mindegyiknél hiba van. Winchester totálisan működik, mert másik gépen tudtam rá operációs rendszert tenni,és biosba is felismeri.
2013. jan. 12. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
De milyen errort. Jó a lemez?
2013. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Optikai vagy usb drive?

mert optikai meghajtó val is lehetnek gondok

és usb portok is lehetnek hibásak

garanciával érdemes megnézetni

2013. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Windowsoknál ez a hiba: [link]

Ubuntuhoz képet nem találtam,de ott fekete ablakba írkál,de nem ilyen értelmes dolgokat,mint a windows.

Lemezeknek jónak kell lennie,mert többi gépre is azokat raktam és próbáltam pendriveről is telepíteni és annál is ezt írta.


Optikai és másik gépemből szereltem át.. ott működik. tehát ezzel sem lehet gond,de mint előbb is írtam pendriveról is próbáltam és annál sem jó.

2013. jan. 12. 17:18
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Memória hibás, vagy alaplap BIOS frissítése kelene... talán elsökörben ezeket érdemes megnézni
2013. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!