Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudok Xbox vinyóra...

Hogyan tudok Xbox vinyóra (120 Gb-os) PC-ről felmásolni filmeket/játékokat?

Figyelt kérdés
Első box, nem értek az ilyesmikhez, kérlek segítsetek! Úgy magyarázzátok el, mint egy szőkének please, milyen kábel kell stb... Sajna nincs pendrive-om se, és ha nem muszáj nem szeretnék venni egyet.

2013. jan. 12. 04:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs a hddhez kábelod akkor sehogy. A játékokkat amúgy is hiába másolnád nem fogsz tudni játszani vele. De ha rávan kötve netre akkor hálózazon keresztül windows media centerrel tudsz filmeket nézni rajta.
2013. jan. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kábel vagy Pendrive jól jönne!
2013. jan. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a Windows Media Center-es ötlet jól jött, műxik :)

A játék felmásolása onnan jött, hogy szeretném kipróbálni a Resident EVil 6-ot, ami úgy 14 Gigás. "Oké, akkor vegyél akkora lemezt" ----> megelőzve ezt a választ: ahonnan letöltöttem, ott azt írják, hogy ezt nem lehet lemezre kiírni, nem fog menni, hanem valami RGH-ról beszéltek, de lövésem nincs az egészhez, és Google-n sem találtam érthető választ rá... Persze kérdezgethetném őket is, de a tapasztalatom az, hogy a segítség helyett csak fikáznak.

Am. Lepattintottam a vinyót a box tetejéről, hát én arra számítottam hogy lesz rajta USB-bemenet (mint a külső vinyókon szokott), de ezen nincs olyan, csakis a Boxhoz csatlakoztatható.

2013. jan. 16. 07:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Létezik hozzá kábel. Lehet venni. De a játékkal hiába próbálkozol,mert ahhoz hogy menjen rgh-ni kell a boxot. Onnantól kezdve nem kell játékokat kiirnod hanem csak felmásolod a hddre és játszol.
2013. jan. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úúúúúú de jó hogy ezt írtad! Rgh-zni hmmmmm, remélem nem fog sokba kerülni... És akkor kábelt is veszek. Köszi mégegyszer!
2013. jan. 17. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!