Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erős PC mellé szerintetek...

Erős PC mellé szerintetek felesleges az Xbox360?

Figyelt kérdés
Ami az Xboxban megfogott azaz mozgás érzékelős cucc (Kinect ha jól tudom) és ilyen tudtommal nincs géphez.

2013. jan. 12. 01:21
 1/9 Dragon986 válasza:
79%
Én pl elvagyok a gépemmel de az Xboxon összetudtok jönni haverokkal több konzollal például szóval ez emberfüggő ha szeretsz haverokkal nyomulni akár egy zombi meccset vagy csak hogy ne maradj le a jókis jelenetekről elfér a gép mellett mindig amúgy kinect az nincs gépre de ahhoz nagy hely kell kipróbáltam kb. olyan 3-4 méter távolság minimum és szélességbe is kb ez főleg ha többen toljátok mert akkor összekeverhet
2013. jan. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dragon986 válasza:
még kiegészíteném előbbi kommentemet összekeverhet vagy agyonveritek egymást...Szóval ha kicsi a szobád nem érdemes kinectet venni
2013. jan. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként ez az Xbox Live cucc havi előfizetéses vagy ott hogy mennek a dolgok? :D
2013. jan. 12. 01:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Van a Kinect-hez egy kiegészitő, ami csökkenti azt a 3-4 métert direkt a kisebb szobákra is gondolva. Talán kinect Zoom a neve, de nézzetek utána. Nekem már késő van.
2013. jan. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért létezik PC-re is vebkamera vezérlésű játék.

[link]

[link]

Nem egy kinekt de ugyanannyi idő után unod meg.

2013. jan. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A Live Gold fizetős, csak így tudsz játszani online.

8000 Ft egy évre, lehet haviban is venni, de úgy nem nagyon éri meg.

A 8000-et leosztva havi 666 forint, ami nem hiszem, hogy túl megterhelő lenne bárkinek is, aki ilyen téren nyomul.:D

2013. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van valami SILVER tagság is ami ingyenes de kevesebb dolgot lehet vele mint a GOLD-dal.
2013. jan. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kincet-nek nem kell, csak 1.8 méter, ha egyedül játszol(van kinectem)!De igen van hozzá ZOOM is ha veszel! A Goldot jól írták és igen azzal tudsz multizni, vagy néhány app-ot használni (pl.: Internet Explorer) A Silver tagság pedig az ingyenes tagság!
2013. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A nyko zoom csökkenti a kellő helyet a live gold tudtommal nincs 1000 forint.

Pc re is van érzékelő de ahogy láttam az béna

2013. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!