Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASRock B75M-DGS alaplap +...

ASRock B75M-DGS alaplap + Intel Core i5-3330 processzor passzol egymáshoz?

Figyelt kérdés
Ezt a kettőt rendeltem + thermaltake commander GS-III házat neki, majd nemsokára pedig jön a 2x4GB corsair ram.

2013. jan. 11. 12:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%

Legalább ne ASUS lapotok lenne, hogy szidjátok az ASrockot.

ASUS alvállalata. ASrocknak soha nem volt baja, a legjobb elromlási statisztikája volt mindig is, csak nem volt szerződése a nagy chipset gyártókkal, csak VIA és SiS chipeket használt. Most, hogy szerződött a nagy gyártókkal, nagyon komoly versenytársra leltek a többiek a személyében, semmi baj a minőségével.

2013. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De miért az után kérdezed meg,hogy megrendelted?
2013. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mert lelehet mondani, amíg nem igazolnak vissza. De köszönöm a választ, maradok az ASRocknál.
2013. jan. 11. 13:05
 14/15 anonim ***** válasza:

Vegyél nyugodtan Asrock-ot. Van olyan mínöségü az Asrock mint az Asus. Az Asus-ból vált ki az Asrock. Nekem évek óta Asrockom van. Teszem hozzá én Asust nem vennék vettem volna egy Intel lapot. Na ez milyen? Na erről van szó.

Akinek volt Lenovo gépe az tudja milyen Intel lap. Milyen gyűrős masszív stb.

Hát ilyen az Astock is.

Teljesen jó választás. Van ismerősöm aki bele esett az Asus-ba. Mutattam neki egy két trükköt egy teljesítményben hasonló lappal és már le is mondott róla. Azóta Asrock-lapja van.

Örül is neki. :-)))

2013. jan. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most kaptam kézhez a fent említett alkatrészeket, már csak IDE-SATA átalakító kell átmenetileg amíg nem lesz SATA HDD-m!
2013. jan. 16. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!