Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adott egy gép ami kb 2 óránkén...

Peti1987 kérdése:

Adott egy gép ami kb 2 óránként újraindul. A tápot már kicseréltem és a proci is újrapasztázva és nem melegszik. Miért indít újra?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 04:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Futtatnék egy 3 ciklusos memóriavizsgálatot.


[link]


Letöltöd, kiírod CD-re, és arról bootolsz. Aztán ha gond van a RAM-mal, ez ki fogja adni. Amennyiben talál valamit, RAM-ot kell cserélned.

2013. jan. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Amikor nekem ilyet csinált, akkor a memória volt a baj.
2013. jan. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm ,akkor ma megnézem. Ha nem lesz jó akkor kiírom ide és várom a további ötleteket. Sziasztok.
2013. jan. 11. 07:29
 4/10 A kérdező kommentje:
ezt szedem le Download - Pre-Compiled Bootable ISO (.zip)
2013. jan. 11. 07:31
 5/10 A kérdező kommentje:
2 db 2 gb ram van benne ha csak kiveszem egyenként és úgy nézem úgy is jó?
2013. jan. 11. 15:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne szedd ki, hadd fusson le így, hogy mindkettő benne van. Ha valamelyikkel gond van, úgyis ki fogja írni.

És ismétlem, 3 ciklust várj végig, nem rövid idő, de megéri.

2013. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ram ok! :( ötlet? windows kipucolva advanced systemmel
2013. jan. 12. 09:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia ismét. Na akkor a ram rendben, látod így azt már kizárhatod.

A gép akkor is újraindul ha NEM csinálsz semmit, vagy csak akkor ha leterheled? Milyen windowsod van?

Másik: hány merevlemez van a gépben? Ha 2 vagy több, akkor amin a windows van hagy meg, a többit húzd le. Mire cserélted a tápot?


Ha van egy második merevlemezed, vagy kölcsön tudsz kérni vkitől egy kisebbet, friss windows install-t kéne próbálni arra, így a te adataid megmaradnak de ez is tesztelési lehetőség.

2013. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem az enyém szerelem csak. egy vinyó van benne win 7 van rajta ,de valami elő szériás. azt olvastam ha sp 1 van arra telepítve akkor lejárt a licensze és 2 óránként újra indítja a gépet. *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. jan. 12. 18:55
 10/10 A kérdező kommentje:

bármit csinálhatnak vele akkor is újraindul :/

megpróbálom aktivátorral felülírni hátha. ha nem megy akkor win újratelepítés jön. a winyó szerintem jó.Egy jól működő tápot tettem bele egy másik gépből. ami benne volt az 400 w amit betettem az 450 es m-tech. az a másik meg noname.

2013. jan. 12. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!