Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a laptop jó játékra?...

Ez a laptop jó játékra? (linkelve)

Figyelt kérdés
[link] menni fog rajta az euro truck simulator 2 ha fel teszem a grafikáját? és nem laggol?
2013. jan. 10. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mi fog rajta menni, de alapvetően nem játékra termett.
2013. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. laptop nem játékra való.

2. Ezen nem fog sok játék menni. Bár az euro truck szerintem menni fog rajta.

2013. jan. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hátt nem nagyon fog menni sajna ez nagyon harmat vidikari ha birsz vegyél valami 2magos amd apu laptopot,tudom photoshpo meg hasonlo progik kicsit lassabbak lesznek de a játékok menni fognak.
2013. jan. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kifejezetten nagy gépigénye van az Euro Truck simulator 2nek, úgyhogy lehet el se indulna ezen sajnos. Ha már 100k-t rászánsz egy gépre és nem feltétlenül lényeg a hordozhatóság akkor asztalit újíts/rakass össze.
2013. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alex67 ***** válasza:

#2 hozzászóló.


Abban egyetértünk, hogy a laptop, főleg nem a kérdező által belinkelt kizárólag irodai használatra szánt gép nem játékra való, ellenben mielőtt találgatásokba bocsátkozol, légy szíves tájékozódj, és figyelj arra, hogy ne tévessz meg akár akarva akár akaratlanul másokat!

Az ETS 2 minimális gépigénye is jóval magasabb, mint a kérdező által belinkelt laptop paraméterei.

Ha nem tudsz érdemben segíteni, vagy nem ismered a kérdéses szoftvert / játékot, akkor mielőtt válaszolsz, legalább vedd a fáradságot, és nézz utána.

Képzeld magad a kérdező helyébe...

Szeretnél tanácsot kérni, majd butaságokat hallasz, és netán hozol egy rossz döntést. Kiadsz egy kalap pénzt, aztán sírdogálsz, hogy nem jó.


Ami az ETS 2 játékot illeti:

Minimum gépigény:

CPU:2.0 GHz Core 2 Duo, AMD Athlon MP (multiprocessor variant or comparable processors)

RAM:2 GB RAM

VGA:graphics card with 256 MB memory (GeForce 7600 GT-class equivalent or better)

DX:DirectX 9.0c

OS:Windows XP/Vista/7

HDD:2.0 GB free hard disk space


Ajánlott gépigény:

CPU:Dual core CPU 3.0 GHz

VGA:graphics card with 1024 MB memory (GeFOrce GTS 450-class equivalent or better)

DX:DirectX 9.0c

OS:Windows 7

HDD:2.0 GB free hard disk space


Kedves kérdező:

Az általad belinkelt laptop semmilyen formában nem való játékra.

Ez egy "Digitális titkárnő" abból is a belépőszint, és nem játékgép.

Az ETS 2 erős hardvert "kér" az élvezhető játékhoz.

1366*768 felbontáson, egyáltalán nem lesz elfogatható grafikád, és a gyenge processzor miatt valószínű erősen akadni fog, még akkor is ha min. beállításokon játszol.

Ráadásul a linkelt gép grafikus tulajdonsága is sajnos sokkal halványabb a ma elvárt minimumnál.

Értem én, hogy az ár a döntő, de ha játékra kell, erről a gépről mindenképp mondjál le!!

2013. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minyi lenne a maximum ár?
2013. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Elösször is minden kedves válaszoló nem jól tudja.Az valóban

igaz,hogy a laptop nem játékra való ,de nekem van egy hp650 laptopom és alacsony grafikán elviszi a játékot .Nem úgy mint egy állat de elég hogy tudjál játszani a játékkal!!!!!

2016. márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!