Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rendeltem egy Csomagot egy...

Rendeltem egy Csomagot egy webáruházból, szerintetek mikor kaphatom meg?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy alaplap, proci és memória!


Pick pack pontos ávétellel, de az oldalukon ha beírom a rendelési azonosítót azt írja, hogy nincs ilyen azonosítóval rendelkező csomag, de nekem azt küldték e-mail-ben hogy csütörtöktől átvehetem az általam megadott helyen. Ma voltam is bent kb fél órája és azt mondták nekem, hogy nem kaptak még semmi csomagot!

Most akkor mi lehet, esetleg lehet, hogy jövőhéten kapom meg?


2013. jan. 10. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet. De ezt nem itt kellett volna megkérdezned,hanem az áruházban ahonnan rendelted...
2013. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
írtam nekik üzenetet és kaptam visszajelzést, hogy elolvasták, de nem válaszoltak!
2013. jan. 10. 13:26
 3/7 anonim ***** válasza:
csomagküldö szolgáltatotol kérdezd
2013. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

persze sokat segítene ha egyesek megmondanák hogy honnan és ki hozza ki!!


csak az ne írd hogy lényegtelen mert berosálok

2013. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én csak annyit tudok, hogy csütörtöktől lehet átvenni az általam megjelölt átvevőponton!

Mivel ennyit kaptam e-mailbe. Oda el is mentem de annyit mondtak, hogy nem kaptak csomagot.

Pick Pack oldalán beírtam a rendelési azonosító számomat és ott annyit kaptam, hogy nincs ilyen számmal jelölt csomag, vagy rosszul írtam be!

2013. jan. 10. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:
és a webáruház elküldte a csomagot?
2013. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha megérkezett, küldenek majd e-mail-t.
2013. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!