Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FSP hexa 500-at vettem 1...

FSP hexa 500-at vettem 1 napja. Ma elkezdett néha sípoló hangokat kiadni, nem hangosan és mindig más időközönként. Amikor kicsomagoltam láttam benne több helyen is fehér "trutyit" ez természetes vagy nem?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 19:08
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

az mit jelent fehér trutyi? fényképet tehetél volna fel róla


hol veted?


hát nem árthat megnézetni garanciával vagy ha van ismerösöd szerviznél de akkor biztos nem itt kérdeznél:P

2013. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


nem kéne trutyinak lenie semilyen tápban nem igazán értem


szerintem valami probléma lehet vele lehet ráborult egy tejföl szálitmány aztán nem dobták ki hanem denyomták dobozba és ealdták...:P

2013. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pcxnél vettem,akkor a fehér trutyi féleség ragasztó?:D nem értek hozzá,kérdezem hogy normális-e ez.De most hallgatta m1 darabig mint ha a ventijével lenne valami..
2013. jan. 10. 14:26
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hát mikor lesz lehetöséged garanciáztasd (ha lehet mielöt lejárna:D) vagy ahogy gondolod minél elöbb

.

ragasztó az igen gyanús, lehet visszavitt hibás példány amit javítotak?:s nem túl jó lene

.

az hogy ha ventije hangokat ad ki azért van mert FSP Hexa kat adtak ki gyenge minöségü ventivel is

.

amig van garancia azal kel csináltatnod mindent hisz ugy ingyenes

ha már nem lesz és gond van ventijével akor meg szervisben kicserélteted nem olyan drága és ha jó ventit fogsz ki (adnak) akor jó halkan fog hüteni

2013. jan. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) amugy a teljesitményével nincs bajom
2013. jan. 10. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!