Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol írhatnék véleményt a...

Hol írhatnék véleményt a megrendelt számítógép házról?

Figyelt kérdés
Kicsit félve rendeltem meg a mostani "N base Sharp" házat, mert csak kommenteket találtam, de semmi tesztet(sőt, még képek is alig vannak róla), és a honlapon is kevés információ van a ház mellé. Így gondoltam, nekem kéne írnom egyet, hogy ha valakinek megtetszett a ház (vagy az olcsó ára), hogy találjon valami hosszabb útmutatót hozzá. (Meg azt is leírhatnátok, hogy milyen szempontok szerint kell egy házról tesztet írni). Tudom, hogy nagyon kezdő vagyok, de én csak szeretnék másoknak a segítségére lenni.

#ház #Sharp #n base
2013. jan. 9. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk itt(regisztrálni kell hozzá):

[link]


Azonban ha annál a boltnál ahol vetted van kommentelési lehetőség, akkor egyértelműen ott. :P

2013. jan. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pont iponon vettem^^
2013. jan. 9. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Csinálsz egy honlapot és odaírod.

2. TEszt nagyon gépházra nem tudsz... Mit tesztelnél rajta?

Mi minden fér bele? De a méret magáért beszél. Mivel a gépházban nincs benne a táp így azt se tudod nagyon tesztelni. Max ha beépített van, akkor egy multiméterrel tesztelheted az ellenállását stb.

2013. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát mondjuk először is képekre gondoltam, aztán súly lemérése, benne lévő ventilátor hangja, milyen a szellőzése, hogy néz ki, ha van benne rendszer. Ilyesmikre gondoltam.
2013. jan. 9. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet házat is tesztelni. Én például ennek a cikknek a hatására lettem igényesebb a házakra (vettem is egy olyan Triton-t a tesóm meg picit később egy Poseidon-t). :)

[link]

2013. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!