Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy alakítsam át A HDMI to...

Hogy alakítsam át A HDMI to D-subra? A többi lent!

Figyelt kérdés

Vásároltam egy új Sapphire HD 7850 videó kártyát melyen nincs VGA kimenet de kaptam egy átalakítót ami DVI to VGA-ára alakítsa át a kimenetet.

Így néz ki [link]

De ezzel az a gond,hogy amikor rá kötöm a monitort homályos illetve ilyen kis sávok vannak benne de a régi videó kártya nem csinált ilyet a monitorral. Rá kötöttem utána a szüleim TV-jére amin van HDMI csatlakozó. Így rákötöttem egy kábellel és azon tökéletesen működik. Hogyan tudnám átalakítani hogy jó legyen az én monitorommal is?

Ilyen a monitor [link]

Olvastam már ilyen konvertáló kis dobozról de az drága nincs olcsóbb megoldás?

Ezzel,hogyan oldhatnám meg?

[link]

Tudom,hogy az egyik analóg a másik Digitális de ezzel a kábellel nem lehetne?

Köszönöm előre is!



2013. jan. 9. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy pár száz forintos vga kábelre lenne szükséged, valószínűleg eltört. Az is lehet, hogy a kapott átalakító hibás, ezeket kéne ellenőrizni. HDMIből nem lesz egy sima kábellel dsub, és fordítva sem működik.
2013. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor ellenőrzöm a kábeleket. És van olyan átalakító,hogy HDMI-t alakítsa át D-sub-ra? Ilyesmivel [link] ?
2013. jan. 9. 10:42
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]

Egy kis olvasmány.

Én is ilyet használok és kiválóan működik.

2013. jan. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Elöző kérdésedet már megválaszolták.

" HDMIből nem lesz egy sima kábellel dsub, és fordítva sem működik."

Még a kinaiak sem képesek csodára.

2013. jan. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Akkor csak Dvi ből lehet VGA mert mind kettő analóg értem :D Akkor veszek egy kábelt ha az sem akkor egy átalakítót.

De ha így ez a kettő sem szuperál?

2013. jan. 9. 11:23
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor másik driver.

Ha az sem, akkor egy DVI-HDMI átalakítóval megnézed, hogy a DVI foglalat jó e rajta.

2013. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor meg próbálkozok ezekkel :) Köszi
2013. jan. 9. 11:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Három fajta DVI kapcsolat létezik: DVI-Digitális, DVI-Analóg, és DVI-összetett ami mindkettőt tudja.

Az én videokarimon van mindkettő tehát ott sem mindegy hová dugod és nem mindegy milyen átalakítód van.

Ha valamelyik láb gyatrán érintkezik sorkihagyásos lesz a képed(csikos) vagy ue.ha szakadás van a kábelben.

Sokan így használjuk átalakítóval és müxik mindenkinek.

Ezért küldtem előbb a linket.

2013. jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már elolvastam köszi most már jobban értem miről van szó :) köszi
2013. jan. 9. 11:46
 10/13 A kérdező kommentje:

Akkor ez milyen átalakítót vegyek?

[link]

2013. jan. 9. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!