Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen vga-t ajánlotok ehhez...

Milyen vga-t ajánlotok ehhez a géphez?

Figyelt kérdés

Alaplap: P5G4IT-M LX

Vga: GB Ati Radeon HD 5450

Processzor: Intel Pentium E5700 Dual 3.0 Ghz

Memória: 4 GB 1333 Mhz Ddr3


Tudom, h a kártya semmit nem ér, de nem is játékra lett összerakva a gép, mert van boxom, hanem filmre.

A probléma, h nem gondoltam volna, h ennyire gyenge ez a kártya, időközben rájöttem, h magyarítással azért egy-két játékot kitolnék.

Szal mit ajánlotok, mi az, amit érdemes belepakolni?

Szal gondolom egy GF 9999-et már nem, mert a teljesítményén nem fog növelni semmit.

Szal épp ezért a pénz mindegy.



2013. jan. 6. 10:40
 1/3 Rasta Joint ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy maximum mennyiből szeretnél:) Amúgy egy HD7750-nél erősebbet nem hiszem, hogy lenne értelme venned ebbe a gépbe.
2013. jan. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Leírtam, h a pénz mindegy, mert a legdrágábbat fölösleges megvenni, mert a teljesítmény csak egy bizonyos kártyáig fog nőni.

Kössz a választ!

2013. jan. 6. 10:49
 3/3 Rasta Joint ***** válasza:

[link]


Viszont ha majd a későbbiekben tervezel CPU újítást is, akkor mehet bele erősebb VGA. Ha marad minden a VGA-n kívül, akkor elég a HD7750 bőven.

2013. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!