Miért szaggat minden ezen a laptopon?
most vásárolt Lenovo G585 laptopom semmilyen játékkal nem képes megbírkózni. a nem is tudom hány éves gta san andreas játszhatatlanul akad. mi lehet a probléma? ennyire gagyi?
konfig:
amd e-300 APU 2 mag, 1.6 ghz
amd radeon hd 6310m videókártya, elvileg 1 gigás
2 giga ram
Fura, h nem melegszik, terhelés közben.
Egyébként nem szar csak nem játékra tervezték. A nagy különbség a lenovo és a többi felsorolt vas között az a fogyasztás. Az e-350 teljes fogyasztása 9-10W. A másik kettőé kb. 40-50W. Ennek megfelelően sokkal gyengébb a két mag ellenére is. Cserébe ugyanakkora aksival akár 3x-5x tovább bírja.
Gyakorlatilag ez a kategória "tartalomfogyasztásra", netezésre, world, powerpoint melóra, filmezésre lett kitalálva. Az apuban lévő igp pedig - sztem - elsősorban videógyorsításra.
Ne haragudj de azt hiszem nem tájékoztattak/tájékozódtál eléggé, hogy mit is veszel.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!