Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Biztos hogy a bad secatoros...

Biztos hogy a bad secatoros HDD okozza a gondokat?

Figyelt kérdés
17%os kondíciója a HDD-nek sűrűn kapok kék halált és a programok is lefagynak vagy leállnak, HDD regeneratort már futtattam egyébként, de csak ez okozhatja ezeket a problémákat? nem igazán bizok szervizesekben (volt már pár rossz tapasztalat), szóval elég ha vinyot veszek bele elvileg?

2013. jan. 5. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt így látatlanba senki nem fogja megmondani neked. Az viszont biztos hogy nem tesz jót a gépnek, ha mondjuk épp az a rész lesz badsector-os a gépeden ahonnan az oprendszer olvasná be a működéséhez szükséges adatokat...
2013. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak mivel nem egy új gépről van szó és mint mondtam nem ismerek megbízható szervizest, félek hogy lesz mire fogni hogy mit kéne cserélni benne, és nem is akarok nagyon költeni erre az "őskövületre", most veszek bele egy új vinyot és mégse az vagy nem csak az okozza a gondot nem lenne jó...vagy megéri-e egyáltalán foglalkozni vele, de am köszi a választ
2013. jan. 5. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Régi gépnél pláne igaz, hogy így látatlanba nem lehet rá mit mondani. Kicseréled, de lehet hogy nem változik semmi. Kékhalált szoftver is okozhat, de így hogy te elmeséled más meg mondja meg, mi a gond... Esélytelen...
2013. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azóta lett újra rakva, más windows-t is próbáltam nem hiszem h szoftveres probléma lenne, drivereket is frissítettem
2013. jan. 5. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
De a hardverek közül is lehet a badsectoros HDD, a kábel a RAM az elégtelen hűtés... Soroljam?
2013. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem vagyuk otthon az ilyesmiben pont ezért kérdeztem h más is okozhatja-e, mert eddig mindenki egyböl a vinyot mondta
2013. jan. 5. 20:43
 7/8 anonim válasza:
17%-os bad szektoros vinyónál, legalább 83%, hogy a HDD a hibás! Vegyél bele egy használtat!
2013. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
valószínű hogy az lesz, kösz a válaszokat
2013. jan. 5. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!