Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer gép 150 k-ból?

Gamer gép 150 k-ból?

Figyelt kérdés

Ilyen elképzelésem van róla:

cpu: i5, lehetőleg Ivy Bridge-es (nem akarok AMD fx-et, mert azt halottam, láttam tesztekben, hogy még az új i3 is veri őket játékokban)

vga: HD 7850 (mert már szépen viszi a játékokat full hd-ben és a 7870 már nem férne bele)

hdd: 500 gb, 7200 rpm

odd: a legolcsóbb író ami használható

ram: ezt néztem [link] (8gb, mert nem akarom a közeljövőben fejleszteni + jó áron, jó hűtéssel és 10 év gari)

táp: megbízható 400-500 wattos (hosszú kábellel)

ház: bármilyen lehet, de azért ne a legalja és sok venti beleférjen (min. 3)

alaplap: ezek belemenjenek és bírja kezelni a 1600MHz-ű ramot, legyen rajta sata 3, mert a későbbiekben ssd-t szeretnék bele venni


Az árfeljebb csúszhat max 5 ezerrel.


Köszönöm mindenkinek aki segít. Mennek a pacsik, ha értelmes, jó választ kapok.:)))



2013. jan. 5. 18:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
44%

Ja, ha 1-2 év múlva tervezed az más, értem. :)

Én mindenkinek azt mondom, hogy gépet már nem vennék SSD nélkül. Most egy Samu 830-as 64GB-os üzemel csak rendszer meg egy-két játék van rajta.

Igazából a rendszernek a lényeg, de gondolom ezt tudod.


Hát akkor sztem cool amit összeállítottál, 7850 jó kari én is ezt használom és i5 meg bivaly erős. :)

2013. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nem fogok HD7770-et venni az ssd miatt, mert annyit szerintem nem ér és már így is hatalmas ugrás lesz egy core 2 duo utána az i5, tehát még nem kell az ssd.:)

És hogy mennek a 7850-en a játékok? (milyen felbotás, beállítás)

2013. jan. 5. 20:34
 13/22 anonim ***** válasza:
FullHD felbontáson elfut szinte minden játék 1-1 játéknál a szűrőkkel, élsimítással kell játszani, lejjebb venni vagy kikapcsolni, mert az már sok lenne neki.
2013. jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. jan. 6. 14:34
 15/22 anonim ***** válasza:
amit most összeraktatok nagyon szar gép, nincsenek összhangban, nem jővőképes, nem jó az ár/érték arány stb..nikább nem si sorolom a hátrányait...
2013. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Na mert mi a baja? Ne csak fikázz mond miért, és mi lenne a jó.
2013. jan. 6. 21:46
 17/22 anonim ***** válasza:

Nincsenek összhangban -> ezt a számítástechnikában úgy hívjuk, hogy aránytalanok, de ez a probléma itt nem áll fent.


Nem jővőképes -> először is "jövőképes" másodszor pedig az informatikában semmi sem az, de arra, hogy 1-2 évig el legyen az ember tökéletes.


ár/érték arány -> ki mit tud megfizetni ugyebár. A kérdező által összeállított konfig ár/érték arányában tökéletes.


nikább nem si sorolom a hátrányait -> Inkább ne is írtál volna semmit, az lett volna az igazi!

Gondolom kis hülye fogyatékos gyerek vagy, akinek csak egy P2-es gép jutott. Majd ha dolgozol lesz neked is. :P

2013. jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ezt kinek írtad? Vagy hogy van ez melyik gépre írtad ezt?
2013. jan. 7. 14:53
 19/22 anonim ***** válasza:
A 15-ös válaszolónak szólt.
2013. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
A 8350 tudtommal vishera, te kamu kéró:D
2013. jan. 7. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!