Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik router-t érdemes...

Melyik router-t érdemes megvenni ami 500m távolságba is jól kihasználható?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem elég egy router hanem antenna is kell.
2013. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 overlordhu válasza:
Olyan router, amit kreskedelemben kapsz, magában egyik se tud minden irányban 500 méterre sugározni, még szabad térben se. Viszont ha pont-pont összeköttetést szeretnél, akkor egy irányított antennával megoldható a dolog, ha "rálátsz" a célra.
2013. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
Egyiket se, ilyen router nincs ami a mellékelt antennával képes erre. Még akkor se nagyon, ha egyáltalán nincs fizikai akadály. Ehhez jó teljesítményű kültéri antenna fog kelleni, amit minél magasabbra kell felszerelni.
2013. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem és milyen antennára lehet szükségem vannak ezekből jobb fajták is?
2013. jan. 5. 11:37
 5/6 overlordhu válasza:

Valami ilyesmi kéne neked, de mivel én személy szerint még sose használtam ilyet, érdemes lenne megkérdezned az eladót, hogy a Te 500 méteredhez milyet ajánl. Ja és valószínűleg egy pár kell belőle, nem elég ha az egyik oldal erős, mert ugye kétirányú a kommunikáció...

[link]

2013. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2013. jan. 5. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!