Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Navon Platinum 10 tablet...

KisOPI kérdése:

Navon Platinum 10 tablet kijelzője egy foltban elkezdett halványulni. Majd megrepedt a plexi rajta. Találkozott valaki hasonlókkal?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

"Majd megrepedt a plexi rajta"


Az sem a pixel miatt repedt meg, sőt szerintem fordítva történt. Megrepedt a plexi - biztos vigyáztál rá - aztán halványodni emiatt a pixel...

2013. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak azt ne mond, hogy a plexi magától repedt meg. Azért hülyék sem vagyunk. A repedéstől halványodhat a kijelző. Attól hogy lehülyegyerekezel", attól még te sem vagy más...
2013. jan. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó akkor várjuk azon emberek személyes tapasztalatát, akiknél szintén halványodik a kijelző, majd ezután megreped a plexi...
2013. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na ide figyelj! Nem kötelező neked ehhez hozzá szólni!

Először is nem azért repedt meg mert halványodott a kilejző. Semmi köze egymáshoz, de olvastam, hogy másnak is halvnyodott.

A kijelző meg belső feszültség miatt repedt meg, megnézettem, csak éppen a szervíz nem ismeri el.


Szóval ha mégegyszer hozzá szeretnél szólni, akkor inkább az elérhetőségedet küld el, és szivesen elmagyarázom neked!

2013. jan. 6. 09:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!