Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen CPU, VGA és mennyi RAM...

Milyen CPU, VGA és mennyi RAM kell a Minecrafthoz, hogy laggmentesen fusson full grafikán?

Figyelt kérdés

Shader moddal természetesen és 256x256 texture packkal. Plusz Frapssal kivégezve. (felvétel közben)


Keretet nem írok, mert gépigényre vagyok kíváncsi.



2013. jan. 4. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
remélem ez segít: [link]
2013. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amit írtál, az a sima MC gépigénye, a shader moddal és 256x256 texture packkal valamivel többet fogyaszt, na de mennyivel? ez a kérdésem.
2013. jan. 4. 19:36
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Shader mod nál leirják gépigényt szintén

és texture pack nál is...

szépen kikel kalkulálni

mobilon én nem keresgélek mert nemtudok

de pontosan mely shader mod? mert többet is látam már

meg más info sem ártana

.

és a minimum gép kel neked amin be be akadhat lelasulhat?

vagy az optimális?

.

és mekora kereted van rá kb.

használtan gondoltál vásárolni?

vagy már van egy meglévö géped ami nem jól megy?

akor milyen az pontosan és menyit szánsz fejlesztésre?

2013. jan. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezek:


[link]


[link]


És annyit szánok rá, amennyit feltétlenül szükséges ahhoz, hogy tényleg akadásmentesen fusson a legszebb grafikán.

2013. jan. 23. 14:35
 5/6 anonim válasza:
gépigény? legszebb grafika? minecraft? are you serious?! :D én spec keresve se tudnék olyan gépet tanálni amin ne menne el így.. 5-6-7éves anno gamer gépek közül bármi megteszi 40-60k közt lehet szemezni
2013. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elolvastad a kérdést?


Az előző hsz-emben linkeltem a modot és a 256x256 felbontású texture packot. Ezekkel együtt megnő a Minecraft gégigénye, csak azt nem tudom, hogy mennyire.


Ezért tettem fel a kérdést. Elég, ha valaki benyögi a processzort, a VGAt és a RAM mennyiségét.


(közben lett egy tippem: Core 2 Duo e8800 + Radeon HD 7770 + 8GB RAM. Ennél erősebb összeállítás kell esetleg?)

2013. ápr. 22. 14:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!